Site Haritası
EN
          Firmamız Petrokimya, Kimya, İlaç, Gıda ve İçecek endüstrilerine için PED, ATEX, 3A, FDA, sertifikalarına haiz Gösterge, Transmitter, Kontrol Cihazları ve Vanaları, Flowmetreler, Akış Bilgisayarları, Blanketing amaçlı Regülating ve Relief valfleri temin ve satışını gerçekleştirmekte, Basınç Göstergeleri ve Termometre imalatı ile süpervizörlük ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.
        Mümessillikler
     HOFFER-ABD firması yüksek kalitede ve özel Türbinmetreler, Akış Bilgisayarları, Elektromanyetik ve Ultrasonik Debimetreler üretmektedir. Akışmetreler konusunda değişik ve zorlu uygulamalar için kaliteli çözümler üreten bu alanda Dünyanın en iyi firmaları arasında yeralan Hoffer-ABD firmasının Cryogenic Tankerler dolum sistemleri için özel akış ölçüm çözümleri vardır.
     Züercher Technic-İsviçre Petro-Kimya, Kimya ve İlaç endüstrilerinde patlama riskinin olduğu proseslerde Tank güvenlik ve kontrolleri için Azot Yastıklama Alçak, Orta Basınç Regülatörleri ve Relief Vanalar imal etmektedir. Ayrıca yüksek kalitede Küresel Vanalarda firmanın üretim kapsamında yeralmaktadır.  ZUERCHER TECHNIK firması CE, FDA, ATEX sertifikalarına sahiptir..
     Trimteck-ABDPetrol ve Gaz, Enerji, Kimya ve Petrokimya, Kağıt ve Selüloz, Gıda ve İçecek endüstrileri için Globe, V-kesitli Küre, Eksentrik Plug, Kelebek vana ve HART-Smart Pozisyoner üretmektedir. TRIMTECK referansları arasında Exxon Mobil, Shell Oil, DuPont, Proctle & Gamble, ABB, GE, Bechtel, Siemens, Foxboro, Honeywell yeralmaktadır.
      Reotemp-ABD firması Sıcaklık, Basınç ve Çevresel ölçümler için Enstrümanlar üretmektedir. REOTEMP ürünleri arasında Bimetal ve Gaz Dolgulu Termometreler, RTD, Termokupl, Sıcaklık Transmitterleri, Thermoweller, Manometreler, Diyafram Seal'ler, Test Manometreleri, Basınç Transmitterleri, Şalterleri, Data Logger yeralır. Alanında kalite ve ürün çeşitliliği ile lider bir firmadır.
     Proces-Data-Danimarka firması Sanitary tip Elektromanyetik Debimetre, Proğramlanabilir Kontrol birimleri (DPI), Step motor kontrol modülleri, Interface modülleri, Vigo (SCADA) proğramları üretmektedir. PROCESS-DATA firması özellikle Sanitary ve Gıda Endüstrisinde (Süt, İçki, Meyve Suyu, Maden Suyu, Çikolata..) kullanılan ürünler üretmektedir.
      Blagdon Pump-İrlanda firması Çift Diyaframlı Hava tahrikli pompalar üretir. IDEX Corporation'a dahil bir firmadır. Metalik, Non-Matelik, PTFE, FDA, Hijyenik, Yüksek Basınçlı, Santrifüjlü Diyaframlı Pompalar üretmektedir. BLAGDON Pump firmasının pompaları Endüstrinin özellikle Seramik, Kimya-Petrokimya, Boya, Gıda ve İçecek, Atık Su alanlarında tercih edilmektedir.
     Thinqk-Hollanda ARO, Yamada, Sandpiper, Versamatic, Graco, Depa, Verderair, Flux Hava Diyaframlı pompalarının Diyafram, Küre, Yatak, Hava Kiti, Onarım kiti, Conta, Susturucu, Pistonlar, Oring gibi parçalarını orjinal kalitede üretir.
     Orion Instruments-Hindistan firması genel kullanım ve tehlikeli alanlar için Basınç, Fark Basınç, Vakum, Kompakt ve Sıcaklık anahtarları imal etmektedir. Firmanın ürünleri Uluslararası standartlara sahiptir.
       Üretim
       Firmamız TEPO markası ile anılan Basınç Göstergeleri ve Sıcaklık Ölçer imalatı yapmaktadır. Üretim kapsamımızda Genel kullanım amaçlı, Komple paslanmaz çelik, Diyaframlı, Fark Basınç ve Kontaklı Manometreler ile Bimetal Termometreler bulunmaktadır. Ağır endüstri koşullarında kullanıma uygun yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ve ile ürünlerimiz yurtdışına da ihraç edilmektedir. TEPO markalı Basınç göstergeleri ve Termometreleri TEKNOPOLİ firma garantisi ile müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

        Müşteri ilişkilerimiz ve firma faaliyetlerimizin nihai gayesi müşteri memnuniyetidir. Firmamızın satış politikalarının başında ise doğru malzeme temini, uygun fiyat, satış sonrası servis ve yedek parça tedarikini en iyi şekilde yapmak gelir.
     
 
Kardeş Site